
Au trecut aproape patru ani de la moartea Stelei Popescu, iar actrița Oana Sârbu a intrat singură în cabina pe care o avea la teatru. Ce a găsit în interior a emoționat-o, iar fotografiile i-au adus aminte imediat de legătura pe care au avut-o.
Ce a găsit Oana Sârbu în cabina Stelei Popescu, la 4 ani de la moartea actriței: „De data asta,... - Libertatea
Read More
No comments:
Post a Comment