
Mihai Bendeac a surprins pe toată lumea atunci când a postat pe Instagram un video, în care îi cere lui Cătălin Măruță să nu îl mai „hărțuiască”. Reacția actorului vine după ce soțul Andrei l-a sunat insistent pentru a participa la podcastul pe care îl realizează.
Mesajul lui Mihai Bendeac pentru Cătălin Măruță. „Deja a ajuns la hărțuire. Lasă-mă în pace, te rog... - Libertatea
Read More
No comments:
Post a Comment