Rechercher dans ce blog

Friday, October 29, 2021

Cum arată casa Ginei Pistol şi a lui Smiley după renovare. Pereţii sunt tare ciudaţi - PLAYTECH

Gina Pistol și Smiley s-au apucat serios de renovări. De când a apărut micuța Josephine în viața lor, cele două vedete și-au reamenajat căminul pentru  a crea un spațiu adecvat creșterii fiicei lor. Cum arată pereții casei.

Cum și-au renovat casa Smiley și Gina Pistol

Gina Pistol și Smiley se bucură de cea mai frumoasă perioadă a vieții lor. Din martie 2021, de când a venit pe lume micuța lor prințesă Josephine, artistul și fosta prezentatoare de la Chefi la Cuțite au dovedit că sunt niște părinți model, făcând tot posibilul pentru a-i crea celei mici cele mai bune condiții pentru a putea crește într-un ambient plăcut.

Mai mult de atât, Smiley și Gina Pistol s-au apucat serios de renovat casa în care frumoasa lor familie a prins rădăcini. Și pentru că este extrem de apropiată de comunitatea ei de fani, urmăritori pe care-i ține la curent cu tot ce se întâmplă în viața lor de zi cu zi, Gina Pistol le-a filmat admiratorilor săi pereții din interiorul casei, arătându-le cum arată holul și baia, încă în proces de finisare.

Pereții sunt albi, semn că cele două vedete au optat pentru această nonculoare pentru a crea iluzia de spațiu și mai amplu în casă. În ceea ce privește designe-ul celor două băi, iubita lui Smiley a preferat un look mai puternic. Fanii au fost impresionați atunci când au văzut mozaicul și multitudinea de culori și forme geometrice pe care Gina și Smiley le-au ales în baie.

„Sunt foarte frumoase culorile, sunt mult mai frumoase în realitate. Acum sunt și neșterse.”, a spus Gina Pistol, fiind extrem de mândră de felul în care au ieșit cele două băi din casă.

Unde s-au mutat Gina Pistol și Smiley

În prezent, Gina Pistol și Smiley s-au mutat într-un apartament pe perioada renovărilor care au loc în casa lor. Vedeta a mărturisit că nu i-a fost ușor să se mute cu cea mică. Mai mult de atât, blondina le-a dezvăluit prietenilor săi virtuali că se simte, uneori, lipsită de orice fel de energie.

„E atât de aiurea să te muți pe vremea asta cu tot cu copil, cu pisică, de la casă într-un apartament micuț. Practic mi-am luat doar câteva lucruri la mine. (…) Vă dați seama, ce să nu-i iei copilului? Că practic te gândești că ai nevoie de tot.

Eu, de la o vreme încoace, sunt fără energie, nu numai fizic, și psihic. Am o stare de chef de nimic. Abia mă trezesc noaptea, de foarte multe de ori, de altfel, să o hrănesc pe fiică-mea. Abia mă urnesc să ies din casă să mă duc să mai cumpăr ce am nevoie sau să mă duc până la casă să văd cum merg lucrările.”, a spus Gina Pistol pe Instagram.

Adblock test (Why?)


Cum arată casa Ginei Pistol şi a lui Smiley după renovare. Pereţii sunt tare ciudaţi - PLAYTECH
Read More

Andreea Bălan și-a făcut mama să plângă. De ce a apărut Valeria Bălan în lacrimi, pe internet: ”Te - Spynews

  • Andreea Bălan și-a făcut mama mândră.
  • Valeria Bălan a plâns de fericire, dar și din cauza trecutului, după ce a auzit noua piesă a fiicei sale.

Andreea Bălan are o viață mai ceva ca un scenariu de vis, tocmai de aceea, fiecare nouă piesă pe care o lansează spune câte ceva despre experiențele sale, frumoase sau mai puțin frumoase. Și astfel diva, nu doar că ajunge ușor la sufletele fanilor, dar se și lasă descoperită ca om, nu doar ca artist.

Andreea Bălan, cu noua piesă, și-a făcut mama să plângă

Iar acum, după ce a scos melodii care au vorbit despre viața sa amoroasă, de familie, dar și unele numai bune pentru o porție zdravană de distracție, din nou, a lansat ceva de suflet, care nu a emoționat-o doar pe ea, ci și pe cea mai mare susținătoare a ei: mama.

Valeria Bălan, cea care are grijă și de fiica și de nepoatele sale, a izbucnit în plâns atunci când a auzit ultima piesă lansată de fiica sa, moment pe care artista l-a imortalizat și l-a făcut public.

”Plângi? De ce plângi? Te-ai emoționat?”, și-a întrebat Andreea Bălan mama, imediat ce i-a arătat clipul noii sale piese.

În cauză, cea emoționată, cu ochii plini de lacrimi, trăind în același timp și sentimente de fericire și mândrie, dar și amintindu-și toate greutățile prin care ea și fiica sa au trecut, a spus că și-a văzut în câteva minute toată viața trecând prin fața ochilor. Lucru care nu este tocmai ușor de digerat, căci numai ele două știu ce se ascunde în sufletul lor.

”E viața noastră, pur și simplu. E viața ta. Te răscolește, îți aduce aminte de toată viața noastră care nu a fost ușoară”, a spus Valeria Bălan, cu lacrimi în ochi, dar mândă de fiica sa.

Citește și: Andreea Bălan, confesiuni în fața fanilor pe Instagram. Cum a reușit artista să treacă peste cumpenele vieții: "Am ales să renasc de fiecare dată" / FOTO

Adblock test (Why?)


Andreea Bălan și-a făcut mama să plângă. De ce a apărut Valeria Bălan în lacrimi, pe internet: ”Te - Spynews
Read More

Divorţ şoc în showbiz. Vedeta care i-a spus adio soţului ei după patru luni de căsnicie - Playtech

Situație incredibilă la Neatza cu Răzvan și Dani. Prezentatorul Dani Oțil s-a simțit ușor stânjenit atunci când una dintre cele mai cunoscute artiste din România i-a mărturisit că a divorțat la numai 4 luni de când a spus marele DA la notar. Despre cine este vorba.

Alexandra Stan a confirmat divorțul de Emanuel Necatu, după 4 luni de la căsătorie

Alexandra Stan divorțează de Emanuel Necatu după doar patru luni de căsnicie. Anunțul a fost făcut chiar de către frumoasa șatenă în direct, la Neatza cu Răzvan și Dani.

Deși au circulat zvonuri în ultima perioadă care spuneau că blondina ar avea probleme în căsnicie, de data aceasta cântăreața a decis să rupă tăcerea și să spună adevărul despre separarea sa de bărbatul care i-a devenit soț în luna iunie a acestui an.

Vestea l-a luat prin surprindere pe prezentatorul TV Dani Oțil, atunci când fosta concurentă de la Survivor România sezonul 2 a mărturisit că mariajul ei cu Emanuel Necatu s-a sfârșit.

Soțul Gabrielei Prisăcariu s-a simțit stânjenit atunci când a întrebat-o pe blondină cum decurge viața de proaspăt măritată, moment în care Alexandra Stan i-a spus că a divorțat.

Alexandra Stan: Nu mai sunt măritată. Nu ai văzut? Am divorțat.

Dani: Sper că nu am făcut o gafă! Cum așa? Păi când ai avut timp?

Alexandra Stan: Știu că a trecut puțin, dar eu sunt pe fast forward. S-au întâmplat mai multe.

Dani: Pe vremuri veneai la restaurant, vorbeam de ce pățești, ce nu pățești, de pisici. Câteva luni a dispărut din motive de căsătorie și acum na!

Cât privește inelul de logodnă și verigheta, artista a declarat că nu știe încă ce va face cu el, însă este de părere că nu este un gest frumos să-l returnezi după divorț.

„Nu cred că-l dai înapoi. Poți să-l vinzi, depinde cât de scump e. Glumesc. Fiecare alege ce face cu inelul. Dar eu cred că e urât să-l dai înapoi, e ca și când ai da înapoi amintirile.”, a spus Alexandra Stan la Neatza cu Răzvan și Dani.

Alexandra Stan a divorțat după patru luni de mariaj

Din păcate, fericirea nu a durat foarte mult pentru Alexandra Stan. Deși s-a căsătorit plină de entuziasm în luna iunie a acestui an, artista tocmai a recunoscut că a divorțat oficial de Emanuel Necatu, bărbatul alături de care a crezut că-și va petrece tot restul vieții.

Fostul soț al Alexandrei Stan nu a comentat despre divorț, însă urmăritorii săi de pe rețelele de socializare au observat mesajul cu subînțeles pe care acesta l-a postat acum o lună de zile.

„În dragoste nu există frică, ci dragoste desăvărșită izgonește frica, pentru că frica are cu ea pedeapsa și cine se teme n-a ajuns desăvărșit în dragoste”, a fost mesajul lui Emanuel Necatu.

Adblock test (Why?)


Divorţ şoc în showbiz. Vedeta care i-a spus adio soţului ei după patru luni de căsnicie - Playtech
Read More

Imagini spectaculoase din casa Ginei Pistol și a lui Smiley, după renovare: „Sunt foarte frumoase….. - Revista VIVA!

Biografiile Vedetelor

Fii la curent cu tot ce se întâmplă cu vedetele tale favorite

Află totul despre vedetele din România, dar și despre celebritățile internaționale: biografii, carieră, filmografie, discografie si viață personală.

Adblock test (Why?)


Imagini spectaculoase din casa Ginei Pistol și a lui Smiley, după renovare: „Sunt foarte frumoase….. - Revista VIVA!
Read More

Elena Gheorghe a trecut printr-o perioadă neagră. 11 membri ai familiei au fost infectați cu coronavirus: "Am sunat la fiecare spital" - ProFM

În ultimul timp, fanii Elenei Gheorghe au observat că aceasta nu mai era deloc activă pe rețelele sociale, deși, în mod normal, nu exista vreo zi în care să nu posteze sau să facă InstaStories. Artista a lăsat să se înțeleagă că a trecut printr-o perioadă grea, iar acum a venit cu lămuriri: nu mai puțin de 11 membri ai familiei sale au fost infectați cu coronavirus.

Citește și: Elena Gheorghe a îmbrăcat cea mai curajoasă ținută la petrecerea de ziua ei! A avut toată familia alături

Elena Gheorghe a avut mult de tras emoțional, dar și din punct de vedere al sănătății. După trei săptămâni de zbateri, conversații cu doctori, medicamente și încercări disperate de a rezolva problemele cu care s-au confruntat cei dragi, Elena poate zâmbi ușurată. Și ea a avut Covid, dar din mărturiile sale reiese că a făcut o formă mai ușoară, având în vedere că a fost, așa cum ea însăși a spus, "asistenta de serviciu". Nu la fel de norocos a fost un alt membru al familiei, care a avut nevoie de spitalizare, momente care au indus panică printre cei dragi.

Familia Elenei Gheorghe s-a luptat cu Covid-19

„Prima zi după 3 săptămâni când pot zâmbi cu adevărat… în tot acest timp am trecut prin toate stările, de la neputință la disperare, de la a accepta tot ce ne e dat la o bucurie imensă că suntem toți bine!

Familia mea, 11 membri, am avut Covid, unii cu simptome severe, alții medii, iar ceilalți ușoare. N-am fost în stare și nici nu am avut putere să postez nimic, eu am fost “asistenta” de serviciu la mine acasă pentru 4 oameni dragi care aveau nevoie de medicamente, mâncare, sprijin 24/24, eram pe telefoane și cu ceilalți, dar și cu medici, asistenti și vă împărtășesc experiența mea pentru că sunt alături de toți cei care au trecut sau trec prin așa ceva și nu-s puțini din păcate, sunt foare mulți”, a povestit Elena Gheorghe, pe Instagram.

Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media

Citește și: Cât de mult seamănă Elena Gheorghe și sora ei, Ana! Amândouă au ochii verzi și zâmbete molipsitoare

 „Ne-am lovit de toate problemele sistemului sanitar care este blocat, nu mai sunt locuri în spitale și nu vă spun asta pentru că am vazut la televizor, ci pentru că am sunat la fiecare spital în parte, la toate cunoștințele pe care le aveam ca să găsesc un loc pentru un membru care nu mai putea fi tratat acasă, a fost jocul mintii iar saturația lui era din ce în ce mai mică.

După ore bune petrecute pe coridorul spitalului, a doua oară căci prima a fost fără succes, o minune a făcut să găsim un loc… apoi pentru că nu răspundea la tratament a fost o cursă pe viață și pe moarte la propriu să gasim un medicament care nu se găsește în spitale, nici în farmacii, practic nicăieri în România (cel puțin la momentul acela), iar timpul era scurt trebuia găsit repede, asta ne-a epuizat psihic dar cu ajutorul lui Dumnezeu l-am găsit după două zile de căutari prin niste oameni minunați cărora le vom fi recunoscători mereu.

Acum ne recuperăm fizic dar mai ales psihic pentru că n-a fost ușor dar mulțumim mereu că ne-a fost dat să întâlnim îngeri care au venit să ne salveze. Oameni dragi, nu vă dau sfaturi, căci nu sunt specislist, eu sunt artist, însă protejați-vă și iubiți-vă familiile, prietenii, semenii, căci ura este ultimul lucru de care avem nevoie. Războiul nu se dă între noi, oamenii, ci între oameni și virus. Toți merităm să fim iubiți și salvați, a mai adăugat artista.

Galerie foto

Foto: Instagram

Adblock test (Why?)


Elena Gheorghe a trecut printr-o perioadă neagră. 11 membri ai familiei au fost infectați cu coronavirus: "Am sunat la fiecare spital" - ProFM
Read More

Cum arată casa Ginei Pistol şi a lui Smiley după renovare. Pereţii sunt tare ciudaţi - PLAYTECH

Gina Pistol și Smiley s-au apucat serios de renovări. De când a apărut micuța Josephine în viața lor, cele două vedete și-au reamenajat căminul pentru  a crea un spațiu adecvat creșterii fiicei lor. Cum arată pereții casei.

Cum și-au renovat casa Smiley și Gina Pistol

Gina Pistol și Smiley se bucură de cea mai frumoasă perioadă a vieții lor. Din martie 2021, de când a venit pe lume micuța lor prințesă Josephine, artistul și fosta prezentatoare de la Chefi la Cuțite au dovedit că sunt niște părinți model, făcând tot posibilul pentru a-i crea celei mici cele mai bune condiții pentru a putea crește într-un ambient plăcut.

Mai mult de atât, Smiley și Gina Pistol s-au apucat serios de renovat casa în care frumoasa lor familie a prins rădăcini. Și pentru că este extrem de apropiată de comunitatea ei de fani, urmăritori pe care-i ține la curent cu tot ce se întâmplă în viața lor de zi cu zi, Gina Pistol le-a filmat admiratorilor săi pereții din interiorul casei, arătându-le cum arată holul și baia, încă în proces de finisare.

Pereții sunt albi, semn că cele două vedete au optat pentru această nonculoare pentru a crea iluzia de spațiu și mai amplu în casă. În ceea ce privește designe-ul celor două băi, iubita lui Smiley a preferat un look mai puternic. Fanii au fost impresionați atunci când au văzut mozaicul și multitudinea de culori și forme geometrice pe care Gina și Smiley le-au ales în baie.

„Sunt foarte frumoase culorile, sunt mult mai frumoase în realitate. Acum sunt și neșterse.”, a spus Gina Pistol, fiind extrem de mândră de felul în care au ieșit cele două băi din casă.

Unde s-au mutat Gina Pistol și Smiley

În prezent, Gina Pistol și Smiley s-au mutat într-un apartament pe perioada renovărilor care au loc în casa lor. Vedeta a mărturisit că nu i-a fost ușor să se mute cu cea mică. Mai mult de atât, blondina le-a dezvăluit prietenilor săi virtuali că se simte, uneori, lipsită de orice fel de energie.

„E atât de aiurea să te muți pe vremea asta cu tot cu copil, cu pisică, de la casă într-un apartament micuț. Practic mi-am luat doar câteva lucruri la mine. (…) Vă dați seama, ce să nu-i iei copilului? Că practic te gândești că ai nevoie de tot.

Eu, de la o vreme încoace, sunt fără energie, nu numai fizic, și psihic. Am o stare de chef de nimic. Abia mă trezesc noaptea, de foarte multe de ori, de altfel, să o hrănesc pe fiică-mea. Abia mă urnesc să ies din casă să mă duc să mai cumpăr ce am nevoie sau să mă duc până la casă să văd cum merg lucrările.”, a spus Gina Pistol pe Instagram.

Adblock test (Why?)


Cum arată casa Ginei Pistol şi a lui Smiley după renovare. Pereţii sunt tare ciudaţi - PLAYTECH
Read More

Andreea Bălan și-a făcut mama să plângă. De ce a apărut Valeria Bălan în lacrimi, pe internet: ”Te - Spynews

  • Andreea Bălan și-a făcut mama mândră.
  • Valeria Bălan a plâns de fericire, dar și din cauza trecutului, după ce a auzit noua piesă a fiicei sale.

Andreea Bălan are o viață mai ceva ca un scenariu de vis, tocmai de aceea, fiecare nouă piesă pe care o lansează spune câte ceva despre experiențele sale, frumoase sau mai puțin frumoase. Și astfel diva, nu doar că ajunge ușor la sufletele fanilor, dar se și lasă descoperită ca om, nu doar ca artist.

Andreea Bălan, cu noua piesă, și-a făcut mama să plângă

Iar acum, după ce a scos melodii care au vorbit despre viața sa amoroasă, de familie, dar și unele numai bune pentru o porție zdravană de distracție, din nou, a lansat ceva de suflet, care nu a emoționat-o doar pe ea, ci și pe cea mai mare susținătoare a ei: mama.

Valeria Bălan, cea care are grijă și de fiica și de nepoatele sale, a izbucnit în plâns atunci când a auzit ultima piesă lansată de fiica sa, moment pe care artista l-a imortalizat și l-a făcut public.

”Plângi? De ce plângi? Te-ai emoționat?”, și-a întrebat Andreea Bălan mama, imediat ce i-a arătat clipul noii sale piese.

În cauză, cea emoționată, cu ochii plini de lacrimi, trăind în același timp și sentimente de fericire și mândrie, dar și amintindu-și toate greutățile prin care ea și fiica sa au trecut, a spus că și-a văzut în câteva minute toată viața trecând prin fața ochilor. Lucru care nu este tocmai ușor de digerat, căci numai ele două știu ce se ascunde în sufletul lor.

”E viața noastră, pur și simplu. E viața ta. Te răscolește, îți aduce aminte de toată viața noastră care nu a fost ușoară”, a spus Valeria Bălan, cu lacrimi în ochi, dar mândă de fiica sa.

Citește și: Andreea Bălan, confesiuni în fața fanilor pe Instagram. Cum a reușit artista să treacă peste cumpenele vieții: "Am ales să renasc de fiecare dată" / FOTO

Adblock test (Why?)


Andreea Bălan și-a făcut mama să plângă. De ce a apărut Valeria Bălan în lacrimi, pe internet: ”Te - Spynews
Read More

Nicoleta Luciu, batuta cu bestialitate! In ce stare se afla acum vedeta. Detalii zguduitoare - VoxBiz

Una dintre cele mai cunoscute și dorite femei din România ascunde o dramă de neimaginat. Este vorba despre Nicoleta Luciu care are un tecut...